Menu


W Appetit Cafe promujemy zdrowy tryb życia!

Specjalnie dla Państwa oferujemy produkty najwyższej jakości, przyrządzane bezpośredniego złożeniu zamówienia. Serdecznie zapraszamy do spróbowania asortymentu z naszego nowego menu. Naszą specjalnością są ciasta wypiekane według domowych receptur i na bazie naturalnych produktów.

W naszym menu znajdą państwo szeroki wachlarz potraw, kaw i deserów lodowych z rozmaitymi dodatkami. Oferujemy duży wybór śniadań i różnorodnych przekąsek. Proponujemy także świeżo wyciskane soki owocowe oraz oczyszczające koktajle warzywne. Zachęcamy również do skosztowania dań z naszej codziennej karty znajdującej się na tablicy w barze.

Wszystko przygotowujemy na bieżąco, dbając o jak najwyższą jakość, estetykę i wrażenia smakowe.

Zapraszamy do organizowania imprez okolicznościowych. Menu i ceny do uzgodnienia. W ofercie posiadamy najwyższej jakości, przepyszne domowe wypieki oparte na tradycyjnych recepturach. Aktualny asortyment wraz z cenami znajduje się w witrynie ciastkarskiej.

Im Angebot haben wir schamackhafte hausgebackene Kuchen von hochster Qualitat, die nach traditionellen Rezepten gebacken werden. Aktuelles Sortiment mit Preisen befindet sich in der Kuchenvitrine.

Appetit Cafe Menu